Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/pallazzo/ftp/new/plugins/system/nfj_system/nfj_system.php on line 65
START

 

 

 


Już od Świąt wprowadzamy do sprzedaży fantastyczne wódki Premium produkowane przez Wódki Regionalne S.A. Są to oryginalne, smaczne, a także mocne wódki, które wartościowo nie mają porównania pod względem jakości do zwykłych wódek przemysłowych, a to już kochani Klubowicze będziecie mogli sami ocenić na miejscu w Mega Disco Pallazzo. Wódki Premium będą sprzedawane w atrakcyjnych cenach.
 

Z dniem 11.04.2015 wprowadzam całkowity zakaz palenia papierosów i tytoniu na Sali Dance (parter).

Bardzo proszę o dostosowanie się do w/w wymagań.

Właściciel

Mega Disco Pallazzo
J. Rogulski
(Dipl. - Ing.)

 

Kochani Klubowicze, począwszy od Świąt Wielkanocnych rozpoczynamy kolejny sezon dyskotekowy. Na prośbę wielu z Was dokonaliśmy kilku bardzo znaczących zmian personalnych. Począwszy od Świąt będą Was zabawiać i prowadzić fantastyczni DJ-e:  DJ House, Joy Style, DJ Don Pavlo - nowi rezydenci Mega Disco Pallazzo, o których szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie w zakładce "O nas".

Obecnie kończymy drugi etap zmian aranżacyjnych Sali Dance. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć, co zmieniło się na Sali Dance zapraszamy do odwiedzenia MDP. Z pewnością nie będziecie rozczarowani. Zapraszam Was kochani, na wszystkie organizowane przez nas dyskoteki.

Właściciel

 


  Przypominamy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych konkursach

począwszy od miesiąca kwietnia.
Warunkiem wzięcia udzialu w losowaniu jest
co najmniej trzykrotny udział w dyskotekach w Mega Disco Pallazzo w danym miesiącu.
  

 

 

Już w maju

KONCERT LIVE 

ZESPOŁU PLAYBOYS

 

Już w czerwcu koncert zespołu

PIĘKNI I MŁODZI